BİZ SİZİ ARAYALIM

Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Kendimizi hastalarımızı iyileştirmeye adadık.

Mest Health & Rehabilitation Center, ileri tıp teknolojisini, doğal termal kaynakları, uzman sağlık ekibi ve uluslararası kalitede tedavi hizmetleriyle buluşturan, nörolojik ve ortopedik rehabilitasyon alanında dünyanın önde gelen modern kliniklerinden biridir. Yenilikçi teknolojisinin yanı sıra, Türkiye’nin incisi İzmir’de olağanüstü bir doğal güzelliğin içinde yer alan konumuyla, 5 yıldızlı konaklama hizmetiyle, nöroloji ve ortopedi hastalarıyla refakatçilerine birinci sınıf bir sağlık dünyası sunmaktadır.

Kliniğimizdeki doktorlar, hemşireler, fizyoterapistler, spor antrenörleri ve diyetisyenler, konularında eğitimli, deneyimli ve hastalarımıza karşı empatiyle yaklaşan nitelikli tıp uzmanlarıdır.  Birincil hedefimiz, hastalarımızın yaşam kalitelerini iyileştirmek için fiziksel ve motor becerilerini kazanmalarında destek olmaktır. Ekibimiz, hastalarımızın kaybolan fiziksel fonksiyonlarının iyileştirilmesi için hassas, geliştirilmiş, inovatif robotik teknolojileri kullanmaktadır. Uzmanlarımız, ileri teknoloji ile en son tıbbi bilgilere göre çalışır, mümkün olan en iyi tedavi sonuçlarını hedefler ve ölçülebilir iyileşmeler sağlar. 

Mest Health & Rehabilitation Center’ın tedavi konsepti, kişiselleştirilmiş ve yoğun tedaviyi birleştiren, hastanın sosyal çevresini de içeren disiplinlerarası iş birliğine dayanmaktadır. Rehabilite ettiğimiz bir hasta, tedavi ekiplerimizin faaliyetlerinin merkezindedir. Ona tüm dikkatlerini verirler, şeffaf bir biçimde, arkadaşça davranır ve yardımcı olurlar. Huzurun, özenli bakımın ve sevginin de en az semptomların tedavisi kadar önemli olduğunu bilerek çalışırlar. Refakatçilerin ve ailelerin tedavi süreçlerine aktif olarak katılımını sağlarlar. Fiziksel, zihinsel, duygusal, sosyal veya ekonomik zorluklardan geçen bir insanla çalıştıklarının farkındadırlar. Bu nedenle uzman ekibimiz koordineli bir şekilde tek bir hedefe yönelik çalışırlar: Hastamızın sağlığını bir an önce geri kazanması.

Mest Health & Rehabilitation Center, en yüksek düzeyde bilim, teknoloji ve uzmanlık içeren kliniğiyle; çam ormanlarıyla çevrelenmiş, binlerce yıllık termal suyuna sahip, İzmir Körfezi'ne hâkim konumu ve 5 yıldızlı konaklama hizmetiyle dünyanın dört bir yanından çok sayıda seçkin konuklarını misafir etme ayrıcalığına sahiptir. Eğer Mest Health & Rehabilitation Center’ın bir hastasıysanız, bir an önce sağlığınıza kavuşmanız için en yüksek kalitede özel tedavi aldığınızdan ve sizin için gerekli tüm bakımın sağlandığından emin olabilirsiniz.